xanax effects bodybuilding buy xanax how often can you take xanax 1mg

el valium te hace dormir buy valium online valium and opiate withdrawal

can you take ambien and zoloft at the same time ambien for sale otc sleep aids like ambien

zolpidem tartrate online uk ambien no prescription ambien not on empty stomach

get ambien Orlando buy ambien do they sell ambien in mexico

xanax 0 50 funziona alprazolam xanax xanax and alcohol heart attack

90 mg valium buy valium online can i take valium with midol

tramadol 200 milligrams buy tramadol online no prescription invima tramadol

carisoprodol online Yonkers buy soma soma de sen e cos

tramadol hcl 50 uses tramadol 50mg ultram online Fremont

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!