sleeping pill similar to ambien ambien 10 mg ambien medication guide

what does ambien 5 mg look like buy ambien online ambien allergy symptoms

atividades sobre soma dos angulos internos de um quadrilátero buy soma online soma a method for developing service oriented solutions pdf

tramadol cannabis flashback tramadol 50 mg acetaminophen tramadol hydrochloride tablets

tramadol dosage drops tramadol 100mg can i take tramadol with oxynorm

switching from xanax to ambien buy xanax how long does it take to get physically dependent on xanax

xanax and opiates bluelight generic xanax charge for getting caught with xanax

carisoprodol online Yonkers buy soma soma de sen e cos

tramadol 50mg buy online uk order tramadol online is tramadol a narcotic in indiana

association fentanyl et tramadol tramadol 100mg valium tramadol interaction

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!