round xanax mylan a4 generic xanax weed and xanax euphoria

soma target market soma medication nails soma sf

the side effects of xanax bars buy xanax online what does xanax 0.25 look like

what does ambien 5 mg look like buy ambien online ambien allergy symptoms

tramadol 5-ht2a tramadol 50mg antidoto para intoxicacion por tramadol

shiva kamini soma full name order soma soma lunch delivery

valerian root nature valium buy valium online no prescription traduzione valium skies verve

soma do perimetro do triangulo buy soma soma come on eileen oui fm

order tramadol Orlando buy tramadol gabapentina tramadol nidesef

tramadol causa dolor de cabeza buy tramadol drug interactions tramadol diclofenac

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!