valium withdrawals how long diazepam 10mg valium et douleurs neuropathiques

ambien overdose bluelight ambien 10 mg purchase ambien Columbus

xanax and opiates bluelight generic xanax charge for getting caught with xanax

is it bad to mix valium and percocet buy vallium online countries where you can buy valium

de donde sale el tramadol tramadol 50 mg can tramadol be used for migraines

generic version of valium buy valium no prescription how many milligrams of valium is too much

atividades sobre soma dos angulos internos de um quadrilátero buy soma online soma a method for developing service oriented solutions pdf

valerian root nature valium buy valium online no prescription traduzione valium skies verve

buy ambien online Cincinnati buy ambien online can you wean off ambien

soma do perimetro do triangulo buy soma soma come on eileen oui fm

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!