valium withdrawals how long diazepam 10mg valium et douleurs neuropathiques

how many valium is overdose buy valium online how long does it take for 2mg valium to wear off

withdrawing from xanax symptoms generic xanax xanax buy Maryland

xanax 0 50 funziona alprazolam xanax xanax and alcohol heart attack

xanax plus norco buy xanax online how long to become dependent on xanax

el valium te hace dormir buy valium online valium and opiate withdrawal

association fentanyl et tramadol tramadol 100mg valium tramadol interaction

get ambien Orlando buy ambien do they sell ambien in mexico

can i take ambien and flexeril together buy ambien is it ok to stop ambien cold turkey

can you take tramadol with a fentanyl patch buy tramadol online does tramadol show up in uas

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!