tramadol reduce testosterone tramadol 50mg buytramadol-online

soma sm642 carisoprodol soma martin oberascher soma

diazepam online Garden Grove buy valium purchase valium Lansing

baku mutu udara ambien provinsi jawa tengah cheap ambien codeine cough syrup with ambien

valium vs kava diazepam 5mg does liquid valium need to be refrigerated

ambien vs edluar buy ambien online buy zolpidem Mobile

phentermine dry throat order phentermine online buy phentermine 37.5 white blue specks

eminem lyrics my mom loved valium order valium online 5mg valium for fear of flying

soma do perimetro do triangulo buy soma soma come on eileen oui fm

xanax baisse de tension buy xanax best time to take xanax xr

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!