zithromax used to treat uti zithromax generic zithromax 250 sivuvaikutukset

diazepam 10mg neo quimica buy diazepam online online diazepam usa

xanax baisse de tension buy xanax best time to take xanax xr

zithromax spectrum activity buy zithromax how long can zithromax side effects last

is it safe to take xanax and percocet buy xanax xanax memory loss side effects

zithromax tetanus zithromax 500mg zithromax over the counter drug

can tramadol help suboxone withdrawal tramadol 50mg tramadol hydrochloride bp 50 mg

tramadol excessive thirst order tramadol overnight tramadol and rem sleep

ambien flexeril taken together buy ambien no prescription ambien cheap no prescription

os termos da soma buy soma order soma online no rx

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!