valium dogs seizures diazepam 5mg valium 5 gocce

atividades sobre soma dos angulos internos de um quadrilátero buy soma online soma a method for developing service oriented solutions pdf

methadone valium and alcohol buy valium online 90 mg of valium

xanax traitement depression buy xanax xanax espana

soma mood swings buy soma myth of soma crafting recipes

lasix ile zayiflayanlar buy lasix online lasix renal scan mag 3

soma do perimetro do triangulo buy soma soma come on eileen oui fm

prozac xanax ambien buy ambien online difference between ambien and halcion

phentermine dry throat order phentermine online buy phentermine 37.5 white blue specks

is it ok to sniff xanax buy xanax how many ativan to equal xanax

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!