tramadol causa dolor de cabeza buy tramadol drug interactions tramadol diclofenac

soma target market soma medication nails soma sf

ambien walk in clinic buy ambien online buy ambien online West Virginia

tramadol side effects high blood pressure tramadol no prescription order ultram Tulsa

is it ok to take adderall and tramadol buy tramadol online without a prescription tramadol schedule 2

soma do perimetro do triangulo buy soma soma come on eileen oui fm

tramadol dosage drops tramadol 100mg can i take tramadol with oxynorm

de donde sale el tramadol tramadol 50 mg can tramadol be used for migraines

phentermine in jacksonville fl phentermine 30mg austin weight loss clinic phentermine

descripcion de xanax xanax medication mixing fluoxetine and xanax

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!