tramadol and grapefruit juice buy tramadol online ultram buy Los Angeles

do somas have codeine in them buy soma sinais iguais soma ou diminui

is it bad to mix valium and percocet buy vallium online countries where you can buy valium

tramadol cause irritability buy tramadol online tramadol al tropfen einnahme

carisoprodol online Yonkers buy soma soma de sen e cos

zolpidem tartrate online uk ambien no prescription ambien not on empty stomach

xanax dependence dsm code buy xanax different xanax bars

phentermine name in spanish buy phentermine phentermine cause liver problems

does ambien make you look tired ambien without prescriptions purchase ambien online canada

soma mood swings buy soma myth of soma crafting recipes

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!