soma intimates eastview mall buy soma soma do decimo

tramadol 50mg buy online uk order tramadol online is tramadol a narcotic in indiana

high on tramadol 50 mg tramadol buy does tramadol interact with birth control

vrbo soma san francisco soma online castlevania hd soma best souls

human equivalent of tramadol cheap tramadol online tramadol high bp

how do you detox from tramadol order tramadol online overnight tramadol librapharm 100

can you take tramadol with a fentanyl patch buy tramadol online does tramadol show up in uas

switching from xanax to ambien buy xanax how long does it take to get physically dependent on xanax

soma namaz saatleri soma online polat madencilik soma

xanax sublingual bioavailability buy xanax online no prescription hydrocodone klonopin xanax

Ons word geroep

pad

Wie is ons …

Ons wil as individue en as gemeente, volgelinge van Jesus wees!

Dié op die oog af stil dorpie, bestaan uit ‘n betrokke gemeenskap wat aktief ‘n groot verskeidenheid aktiwiteite ondersteun. NG Vandermerwe gemeente is ‘n tradisionele gemeente wat graag vir jou ‘n geestelike tuiste wil bied. Die gemeente word bedien deur 2 leraars en baie lojale gemeentelede. Gereelde wyksbidure en besoeke bied die geleentheid om saam met ander gemeentelede geestelik te groei. Toerustingsgeleenthede soos besoekende sprekers en kursusse word aangebied en entoesiasties ondersteun.

Daar is ‘n hele paar Omgee- en Bybelstudiegroepe wat aktief saam nader aan God en sy Woord groei. Die Vrouediens bied ‘n geleentheid om betrokke te raak by verskeie projekte en bederf graag die gemeente se vroue met heerlike kuiers. Ons ondersteun verskeie sendingaksies en in ons eie behoeftige gemeenskap lê die Vangnet projek, Kindertjie Amos en die Bonnies People Project, ons na aan die hart. Ons gemeente se jaarlikse Gemeentefees (Wintermark) aan die begin van die winter, is ‘n hoogtepunt op die gemeente se kalender!